• Powertex kurşuni - lead
  Powertex kumaş sertleştirici - Kurşuni renk
 • Powertex kumaş sertleştirici - kırmızı renk
  Powertex kumaş sertleştirici - kırmızı renk
 • Powertex kumaş sertleştirici - şeffaf transparent
  Powertex kumaş sertleştirici - şeffaf (transparent)
 • Powertex kumaş sertleştirici - kiremit renk (terracota)
  Powertex kumaş sertleştirici - kiremit renk (terracota)
 • Powertex kumaş sertleştirici - fildişi renk (ivory)
  Powertex kumaş sertleştirici - fildişi renk (ivory)
 • Powertex kumaş sertleştirici - sarı renk
  Powertex kumaş sertleştirici - sarı renk
 • Powertex kumaş sertleştirici - bronz renk
  Powertex kumaş sertleştirici - bronz renk
 • Powertex kumaş sertleştirici - siyah renk
  Powertex kumaş sertleştirici - siyah renk

 Powertex, çevreyle dost su bazlı tekstil sertleştiricidir ve polyester bazlı diğer ürünlere sağlıklı bir alternatiftir. Kağıt, kumaş, karton, strafor köpük, deri vb. gibi gözenekli yapıda veya emici her türden malzemeyi sertleştirir. Powertex bu malzemelere ilave olarak kil, kum, beton, taş, seramik, tahta ve Powertex ‘in özel yüzey dolgu malzemesi olan StoneArt ile beraber de kullanılabilir. Powertex sertleştiriciler ile heykel, resim, boyama, yüzey kaplama, dekoratif eser ve takılar yaratabilirsiniz.

Powertex kumaş sertleştiriciler kendinden renklidir…

Powertex kumaş sertleştiriciler, benzer ürünlerden farklı olarak kullanıma hazır biçimde renklendirilmiştir. Ürün portföyümüz içinde kurşuni, bronz, kiremit kırmızısı (terra cotta), fildişi, yeşil, sarı, kırmızı, siyah renklerde ve şeffaf (transparent)  sertleştiricilerimiz mevcuttur. Yakın gelecekte de farklı renkli sertleştiriciler ilave olacaktır. Dolayısı ile zevkinize uygun renkte Powertex kumaş sertleştiriciyi seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Powertex renklendirilmiş kumaş sertleştiriciler kullanacağınız malzemeleri kendi renklerinde kapladığından, her tür yeni veya kullanılmış malzemeyi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu nedenle eskimiş veya yıpranmış eşyalarınızı, kumaş parçalarını, dantellerinizi atmayın, Powertex sertleştiricilerle yeniden hayat verin !

Powertex güneşe, yağmura, kara meydan okur…

Powertex şeffaf ürünümüz dışında kalan renkli sertleştiriciler kuruyunca sugeçirmez (waterproof) hale gelir. Böylece Powertex sertleştiricilerle yaptığınız eserler dış ortamda güvenle kullanılabilir.

Powertex kumaş sertleştiricilerin renklendirilmiş olanlarına ek olarak, renksiz olan Powertex şeffaf (transparent) ürünümüz , ambalajında sütbeyaz rengindedir ve kuruyunca uygulandığı malzemeye veya yüzeye mat bir görünüm kazandırır. Tamamen kuruyunca beyazımsı renk şeffaflaşarak görünmez olur. Böylece Powertex şeffaf  sertleştirici ile uyguladığınız malzemenin veya yüzeyin kendi rengini ve dokusunu koruyabilirsiniz. Eğer Powertex şeffaf ürünümüzü renklendirmek isterseniz size birbirinden canlı PowerColor ve Colortricx toz pigment boyalarımızı öneriyoruz… Powertex şeffaf sertleştirici uygulanan eserler, bir diğer koruyucu ürünümüz olan Powertex EasyVarnish vernik uygulanarak suya dayanıklı hale getirilir ve dış ortam koşullarında kullanılabilir.

Powertex ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulamalı kurslarımıza katılmak isterseniz sizi atölyemize bekleriz , Bize Ulaşın !..