• Powertex kursları size kısa zamanda ürünlerin doğru kullanımını öğretir.
  Powertex uygulamalı kursları ile kısa zamanda yaratıcılığınızı geliştirin...
 • Powertex kursları ile gençlerimiz yaratıcı çalışmalar yapabilirler.
  Powertex kursları gençlerimize okul dışı farklı bir eğitimin kapısını aralar.
 • Powertex Akademi, farklı eğitim metotları ile üreticiliğinizi hızlandırır.
  Powertex ürünleri uygulama kursları ile biz öğretelim siz üretin, Powertex Akademi farkı ile !
 • Powertex eğitim kursları her yaştan insanın kolayca ürünleri tanımasına ve uygulama yapmasına olanak sağlar.
  Powertex kursları her yaştan kullanıcıya açıktır.
 • Powertex uygulamalı kursları üç boyutlu düşünme ve uygulama becerileri kazandırır.
  Powertex kursları ile üç boyutlu tasarım becerilerini geliştirin...

Powertex Akademisi Eğitim Programları :

Powertex ürünleri ile uygulama yapmak veya ürünleri daha iyi tanımak amacında olanlar için, Powertex Akademi Türkiye olarak uygulama kursları (workshop) ve sertifika eğitimleri düzenlemekteyiz.

Uygulama kursları – Workshop:

Powertex ürünleri alışılmışın dışında olduklarından sanat ve hobi tutkunlarının kısa zaman süreçlerinde ürünlerin optimum kullanımını öğrenebilmeleri için yarım gün ve tam gün süreli birbirinden farklı uygulama çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalara ister bireysel ister grup olarak katılım olabilir. Bizi arayarak uygun tarih belirleyip çalışmalara katılabilirsiniz. Uygulamalı kurslarımızda gereken malzemeler atölyemizden karşılanmakta ve kurs ücretine dahil edilmektedir. Kurs süresinde yarattığınız eserleri bize bırakın desek bile bırakamayacağınızı bildiğimizden bu soruyu sormuyoruz. Powertex ürünleri ile her türlü atık durumdaki doğal malzeme üretime dönüştürülür, dolayısı ile atık, eski, atıl durumdaki malzemelerinizi geri dönüştürmek için uygulama çalışmalarında kullanabilirsiniz. Yarım gün süreli uygulama kurslarımız 4 saat, tam gün kurslarımız 8 saat sürmektedir. Yarım gün süreli kursları sabah veya öğleden sonra alabilirsiniz. Tam günlük kurslarımızı isterseniz iki yarım gün olarak da tamamlayabilirsiniz. Kurslarımıza ister hafta içi isterseniz hafta sonu, sabah, öğleden sonra veya akşam kursu olarak katılabilirsiniz. Siz arzu edin, biz sizi Powertex ürünlerinin eğlenceli dünyasına götürelim !

Aşağıda örneklerini bulacağınız uygulama kurslarımız başlangıç seviyesindedir, bu kurslarımızdan edindiğiniz deneyime göre orta ve ileri seviye uygulamalara veya sertifika eğitimlerine devam edebilirsiniz.

Peri Evi:

Yarım gün süren bu kursumuzda küçük şişeler kullanarak aşağıdaki resimdekine benzer çok şirin bir peri evi yapabilirsiniz.

Peri Evi Powertex kursu örnekleri

Peri Evi kursumuzda yapabileceğiniz örnekler

Kumaş parçaları ve yumurta kartonları gibi çok farklı malzemeler  ile şişe süslerken Powertex kumaş sertleştiricileri kullanmayı öğreneceksiniz. Bu kursumuza gelirken eğer varsa ilaç veya parfüm şişesi gibi küçük şişeler veya atık ne varsa getirebilirsiniz. Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 75 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

 

Bücür:

Yarım gün süren bu kursumuzda tuvalet kağıdı rulosu ve atık kumaş parçaları kullanarak aşağıdaki resimdekine benzer bir bücür oluştururken Powertex kumaş sertleştiricilerle tanışacaksınız.

Powertex kumaş sertleştiricilerle kumaş ve karton çalışması

Çok tatlı bücürler, tuvalet kağıdından…

Bu kursumuza gelirken eğer varsa bebek çorabı getirip yapacağınız bücürün şapkasına kullanabilirsiniz. Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 75 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Yelkenli:

Yarım gün süreli bu kursumuzda aşağıdaki resimdeki yelkenlilere benzer bir yelkenli yapabilmek için gerekenler atık kumaş ve tahta parçaları ve Powertex kumaş sertleştiriciler.

Powertex kumaş sertleştiricilerle yelkenli yapmak

Atık kumaş ve tahta parçalarından yelkenli, Powertex ile…

Bu kursumuza gelirken atık durumda doğal kumaş ve dantel parçaları getirebilirsiniz. Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 75 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Mumluk:

Yarım gün süreli bu kursumuzda aşağıdaki resimdekilere benzer bir mumluk yapabilmek için gerekenler atık kumaş ve danteller ve Powertex kumaş sertleştiriciler. Hayal gücünüze bağlı olarak strafor köpükten hazır  şekiller veya parçalar, evde kalmış birçok objeyi de süsleme amacıyla kullanabilirsiniz.

Powertex ile mumluk yapmak da çok kolay.

Hayal edin, en güzel mumlukları siz de üretin…

Bu kursumuza gelirken atık durumda doğal kumaş ve dantel parçaları, strafor köpük objeler veya parçalar getirebilirsiniz. Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 75 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Geri Dönüşüm:

Powertex ürünlerinin en iddialı olduğu alan geri dönüşümdür. Powertex ürünleri ile her türlü atık, eski, atıl malzemeyi geri dönüştürerek muhteşem eserler yaratabilirsiniz. Bizler de bu konunun başlangıç seviyede uygulamalı eğitimini yarım günlük bir kurs olarak planladık. Size çok basit ipuçları ile Powertex kumaş sertleştiricilerle geridönüşüm uygulaması eğitimini vereceğiz, aşağıdaki resimde görecekleriniz gibi.

Powertex ürünleri geri dönüşüm peojelerinin ilacıdır.

Atmayın, Powertex ile geri dönüştürün !

 

Bu kursumuza gelirken atık durumda krem kutusu, bebek çorabı veya ayakkabısı, ilaç kutusu, parfüm şişesi, kırık bardak veya kupa vb. getirebilirsiniz. Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 125 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Tahtada Çiçekler:

Yarım günlük bu başlangıç kursumuzda rengarenk Powertex kumaş sertleştiricilerle tahta zemin üzerine kumaş parçalarından çiçekler oluşturma deneyimini kazanabilirsiniz.

Powertex kumaş sertleştiricilerle kumaşlardan harikalar yaratın.

En güzel çiçekler, Powertex kumaş sertleştiricilerle.

Bu kursumuza gelirken atık durumda doğal kumaş ve dantel, tahta parçaları getirebilirsiniz. Kurs süresi 4 saat, kurs ücreti kişi başı 75 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

Kokoş Bayan:

Yarım günlük bu başlangıç heykel kursumuzda rengarenk Powertex kumaş sertleştiricilerle aşağıdaki resimdekine benzer ilk heykelinizi oluşturma deneyimini kazanabilirsiniz. Evinizde veya işyerinizde Kokoş Kıza yer açın.

Powertex kumaş sertleştiricilerle her boyutta heykeller yapabilirsiniz.

Powertex ile heykel yapmak çok kolay.

Bu kursumuza gelirken atık durumda doğal kumaş ve dantel parçaları getirebilirsiniz. Kurs süresi 5 saat, kurs ücreti kişi başı 125 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

 

Soda şişesinde Kedi:

Tam gün süreli bu kursumuzda soda şişesini Powertex kumaş sertleştiriciler kullanarak sevimli bir kediye dönüştürme uygulamasını yapabilirsiniz.

Powertex kumaş sertleştiricilerle hiçbir şey eskisi gibi değil.

Soda şişesinden kediye, Powertex kumaş sertleştiricilerle…

Bu kursumuza gelirken eski, atık doğal kumaş parçaları getirebilirsiniz. Kurs süresi 8 saat, kurs ücreti kişi başı 175 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

 

Gül Sepeti:

Tam gün süreli bu kursumuzda Powertex kumaş sertleştiricilerle kumaş parçalarından güller oluşturarak çok farklı ve nadir bir sepet veya çanak oluşturabilirsiniz.

Gül, Powertex ile ...

Powertex kumaş sertleştiriciler ile bir gül sepeti…

Bu kursumuza gelirken eski tişörtler gibi atık doğal kumaş parçaları getirebilirsiniz. Kurs süresi 8 saat, kurs ücreti kişi başı 200 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

 

İskeletli heykel kursu:

Tam gün süreli bu kursumuzda önce heykel iskeleti oluşturmayı öğrenecek, sonrasında bu iskeleti kumaş parçalarıyla kaplayıp süsleyeceksiniz. Heykel iskeleti oluşturmayı öğrendikten sonra heykelinize istediğiniz formu verebilirsiniz, ayakta, oturan veya yere uzanan heykeller gibi… Aşağıdaki resimde birkaç örnek bulabilirsiniz.

Powertex heykel konseptine yeni boyutlar katar.

Powertex ile istediğiniz formda heykeller yapabilirsiniz.

Bu kursumuza gelirken eski tişört parçaları gibi doğal pamuktan desensiz kumaş parçaları getirebilirsiniz. Kurs süresi 8 saat, kurs ücreti kişi başı 250 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.

 Afrikalılar:

5-6 saat süreli bu kursumuzda  Afrikalı konseptinde nadide bir heykel yapabilirsiniz, evet yapabilirsiniz, göründüğü kadar zor değil Powertex ile…

Powertex ile heykel yapmak çok kolay..

Powertex kumaş sertleştiriciler ve Powertex dizaynı heykel başları ile farklı konseptlerde heykeller yapabilirsiniz, kolayca…

Bu kursumuza gelirken eski tişört parçaları gibi doğal pamuktan desensiz kumaş parçaları getirebilirsiniz. Kurs süresi 5-6 saat, kurs ücreti kişi başı 325 TL dir, kurs ücretine kdv dahildir.


Powertex Akademi Türkiye Sertifika Kursları:

Powertex ürünlerini tam anlamıyla keşfetmek amacında olan sanatseverler için Powertex Akademi Türkiye olarak Powertex ürünlerinin sertifika eğitimlerini düzenlemekteyiz. Sertifikalı kursiyerlerimiz Powertex ürünlerini indirimli fiyatlardan satın almak ve sertifika aldıkları alanda Powertex uygulamalı kursları (workshop) düzenleyebilmek olanaklarına da sahip olurlar. Böylece hem Powertex ürünleri ile üretmeye devam eder, hem de ek gelir olanakları elde ederler.

Powertex Akademi sertifika programları 4 ana başlıkta tüm Powertex ürün grubu uzmanlığını kapsar. Her bir sertifika programı bir tam gün çalışmasını içerir ve sizden sertifika konusu Powertex ürünleri ile özgün bir eseri oluşturmanız istenir. Dolayısı ile önerilen, sertifika programları öncesinde bir veya birkaç Powertex uygulama kursu alarak ürünlere alışmanızdır.

Sertifika programlarının her biri 100 EURO veya karşılığı TL dir, fiyata kdv dahildir, bu fiyat sınırlı sayıda katılımcı için geçerlidir. Diğer eğitim programlarımızda olduğu gibi, sertifika eğitimleri süresince kullanacağınız malzemeler fiyata dahildir.

Kurslarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın …